Starfish

Starfish

Çeviri: JAVAJAVA2002

IMDB: 4.9

Tür: Korku, Dram, Bilim-Kurgu,

Yapım: 2018

Yönetmen: A.T. White,

Oyuncular: Haruka Abe , Andreas Wigand , Regina Saldivar , Tanroh Ishida , Elias Brett , Shannon Hollander , Natalie Mitchell , Eric Beecroft , Christina Masterson , Virginia Gardner ,

Film Özeti: En iyi dostunu kaybeden sıradışı, samimi ve dürüst bir kızın etrafında dönüyor film. Tüm yaşananlar bildiğimiz Dünya’nın son gününde yaşanıyor. Dram, bilim kurgu ve korku türündeki Starfish filmi genel olarak keder ve yas üzerine.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

 • veron23 - 19 gün önce
  arkadaşlar eğer ki hayattan sıkıldıysanız ya da intihara meyilliyseniz kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ediyorum.hayatınızdan daha kötü birşeyin varlığı sizi ayakta tutmaya yetecek diye düşünüyorum

  Bu yorum spoiler içeriyor, yine de okumak istiyorsanız tıklayın.

 • Tora - 17 gün önce
  Pek çok kadim öğretide 7'den bahsedilir. Evrenin 7 büyük efendisi, 7 enerji, insanın 7 kozmik bedeni, göğün ve yerin 7 katı, 7 çakra, 7 kollu şamdan, tasavvuftaki 7 uçlu yıldız vs vs. Buna atıfta bulunduğunu düşünüyorum filmin. Konuyu bilmeyenler ya da bu konularla ilgilenmeyenler için sıkıcı gelebilir. Sakin ve hoş bir filmdi. Teşekkürler..

  Bu yorum spoiler içeriyor, yine de okumak istiyorsanız tıklayın.

 • fthktr - 15 gün önce
  10bin $ a nasıl film çekeriz? Arkadaşınız size uçurumdan atla ölmeyeceksin diyor ve atlayıp ölüyorsunuz. Filmin konusu bu. İstilacılara dair doğru düzgün bir sahne yok. Nereden geldiklerine dair bilgi yok. Bilim kurgu ibaresine aldanmayın. Bilimle alakalı da kurguyla alakalı da ortada bir şey yok.

  Bu yorum spoiler içeriyor, yine de okumak istiyorsanız tıklayın.

Ayarlarım
Profil resmini düzenle
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap